Dodatkowa treść

Pranie materaca - cennik, oferta oraz opis usługi.

zdjęcie Pranie materacy sypialnianychzdjęcie Pranie materacy sypialnianych

Pranie materacy sypialnianych

Standardowa cena to 60zł. Sprawdź aktualne promocje i zniżki.

Materace sypialniane można prać bez obawy o ich sprężyny i podbicia. Materac po czyszczeniu jest lekko wilgotny jednak nie jest on zalewany „na wskroś". Nanoszony na materac środek jest od razu wypłukiwany i wciągany przez maszynę. Czyszczenie wyciąga z materaca pyłki, roztocza, kurz i inne pozostałości. Do prania materaca nie używamy zamienników, agresywnej chemii, wybielaczy itp. . Usługę możesz zamówić jako dwustronne czyszczenie lub można wyprać tylko jedną stronę materaca.

Cennik usług

Tapicerki na meblach (kliknij po szczegóły)
10zł
30zł
40zł
30zł
60zł
80zł
80zł
100zł
60zł

Sposób czyszczenia...

Pranie metodą ekstrakcyjną zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Metoda ta polegająca na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie środek ten zostaje mechanicznie wtarty w dywan/tapicerkę, gdzie dochodzi do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana oraz wypłukana czystym roztworem piorącym. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod prania dywanów oraz tapicerek.

Porównaj nas z innymi!

Zapisz nasz adres, nazwę, dodaj nas do ulubionych, kliknij "Like", ... - łatwiej nas później znajdziesz, szybciej porównasz i lepiej wybierzesz !

Google Facebook Twitter
tagi: czyszczenie materaca, pranie materaca, czyszczenie materacy, pranie materacy
Podstrony, kontynuacje powyższego artykułu.
Opinie do powyższego artukułu.
czyszczenie materaca, pranie materaca, czyszczenie materacy, pranie materacy